if_photoif_put_inmenu
ДАХ ЦЕНТР
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 522-81-89 Показати
+38 (097) +38 (097) 900-60-57 Показати

Інструкція: як обрати сходи на горище! Секретами вибору сходів ділиться український виробник «Bukwood».

12 жовтня 2018

Щоб сходи на горище прослужили не один рік і радували всіх жителів будинку і зовнішнім виглядом, і комфортною експлуатацією, необхідно правильно підійти до їх вибору. В сучасних будинках сходи — це не тільки функціональна складова, але і декоративна, адже такі конструкції можуть бути настільки красивими, витонченими та цікавими, що навіть непрезентабельний інтер’єр з їх появою може кардинально змінитись. 

ВИСОТА СТЕЛІ

В жилих приміщеннях висота стелі в середньому коливається від 250 до 280 см. Тому більшість виробників і орієнтуються на ці показники при виробництві сходів.

Однак часто бувають випадки, коли висота перевищує ці значення. Як правило, такі високі стелі спостерігаються в комерційних приміщеннях або старих жилих будовах. У такій ситуації сходи на горище повинні відповідати особливим вимогам з теплоізоляції та надійності експлуатації.

Сходи на горище «Bukwood» розраховані на максимальну висоту 3,4 м, що достатньо для приміщень будь-яких розмірів. У випадку, якщо довжина сходів перевищує висоту від підлоги до стелі, то важливо, щоб майстер, який буде встановлювати, зробив підріз для зручного і безпечного користування.

РОЗМІР КОРОБУ

Дуже добре, якщо стеля «дозволяє» встановити сходи будь-яких розмірів. Але часто перешкодами є балки, які вже не можливо переробити, або матеріал стелі. Якщо вона виготовлена з цільної монолітної плити, то тоді конструкція сходів повинна чітко відповідати розмірам отвору.

Сходи на горище з великим коробом розраховані на установку у великих приміщеннях, де багато простору. Такі конструкції відрізняються високим рівнем комфорту в процесі експлуатації та забезпечують вільний доступ на горище або мансарду.

В свою чергу, сходи на горище з меншим коробом прекрасно підійдуть для малогабаритних приміщень, де важливий кожен квадратний метр. Відмінними рисами таких сходів є компактність, функціональність і зручність використання.

МАТЕРІАЛ

Розрізняють дерев’яні, металеві і комбіновані розкладні сходи. В останньому варіанті сходинки виготовлені з дерева, а стійки сходів з металу. Якщо мова йде про дерев’яні сходи, то зручний, практичний і екологічний виріб, який легко впишеться в будь-який інтер’єр. Дерево має прекрасний естетичний вигляд і, до того ж, його можна тонувати в будь-який колір.

При виборі дерев’яних сходів велике значення має те, з якої деревини вони зроблені. Кожний матеріал має свої фізико-механічні властивості. Наприклад, соснові вироби мають більш рихлу структуру і в експлуатації вони більш гнучкі у порівнянні з твердими породами. В свою чергу конструкції з твердої деревини відрізняються своєю міцністю і надійністю у використанні, але зате менш еластичні.

Комбіновані і металеві сходи на горище виконанні частково або повністю з металу. Це сприяє їх міцності і дозволяє забезпечити максимально допустиму вагу. При цьому конструкція не піддається деформації. Важливо відмітити, що у більшості випадків якість, рівень надійності, а також технічні характеристики дерев’яних і металевих сходів практично однакові. Точу у випадку вибору матеріалу, з якого виготовлені сходи, на перший план висуваються естетичні вимоги.

В опалюване і неопалюване приміщення різні сходи!

Для установки в опалюваному приміщенні краще вибрати сходи з теплоізоляційною кришкою короба. Виконана із сендвіч-панелі кришка мінімізує теплопередачу через горищний отвір, забезпечуючи підтримання комфортної температури в жилому приміщенні.

Однак, при цьому слід розуміти, що термоізоляційні властивості виробу залежать не тільки від утеплення і товщини кришки люка, а також і від наявності контурного ущільнювача, що запобігає циркуляції повітря в отворі втраті тепла в будинку.

 

Безпека — найголовніший критерій при виборі складних сходів!

На безпечність використання таких конструкцій впливає перш за все якість фурнітури, рівень зборки, міцність деревини, з якої зроблені сходи або її окремі елементи, а також експлуатація виробу у строгій відповідності з інструкцією.

Варто відмітити, що компанія «Bukwood» виробляє сходи на горище за італійською технологією. Всі вироби виконані з міцних матеріалів і відповідають європейським нормам якості. В конструкціях використовується надійне з’єднання «хвіст ластівки», всі сходинки мають спеціальні антиковзкі надсічки, а пружинний механізм і замок перешкоджають випадковому відчиненню кришки люку.

 

 

КОМПЛЕКТАЦІЯ

 

Сучасні складні сходи можуть комплектуватись наконечниками для ніжок, що перешкоджає їх ковзання по підлозі; стержнем для відчинення і зачинення кришки люку; металевими боковими поручнями для безпечного і комфортного піднімання по сходинках; огорожею і декоративною планкою. Все це передбачено виробниками сходів для максимальної зручності їх використання, підвищення рівня безпеки і функціональності.

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×