if_photoif_put_inmenu
ДАХ ЦЕНТР
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 522-81-89 Показати
+38 (097) +38 (097) 900-60-57 Показати

Потрібна хороша бітумна черепиця для даху?

12 жовтня 2018

Черепиця Docke – це втілення німецької якості та прагматизму. Даний факт найкращим чином ілюструють численні рекомендації задоволених покупців. Отже, спираючись на відгуки про покрівлю Docke, давайте визначимо головні переваги даного покрівельного матеріалу.

  • Широкий модельний ряд. Бітумна покрівля Docke представлена більш ніж в 10 серіях, кожна з яких має свій малюнок, текстуру і кілька колірних рішень. 
  • Довговічність. Завдяки використанню сучасного обладнання і високоякісних матеріалів покрівля Docke має досить тривалий термін служби. Виробник дає гарантію на свою продукцію від 20 до 50 років!
  • SBS-модифікований бітум. Гнучка черепиця Docke виробляється на основі SBS-модифікованого бітуму. Сучасні полімерні модифікатори бітуму дозволяють досягти прекрасної еластичності і морозостійкості. При монтажі в місцях згинів і стиків не утворюються надломи.
  • Подвійна система нанесення клейового шару. Крім традиційної клейової смуги на «пелюстках» гонту, на лицеву сторону черепиці Docke наноситься додаткова смуга для забезпечення виключної надійності при монтажі. 
  • Антизамок. Клей виконує функцію скріплення пелюсток гнучкої черепиці для уникнення відриву при вітрових навантаженнях. Клей наноситься при температурі 170⁰С, його склад створений по запатентованій технології і забезпечує надійне клейове з’єднання при нагріві поверхні +20⁰С. Нижній клейовий шар захищає легкоз’ємна силіконізована плівка, яка знімається одним рухом і дає змогу значно скоротити час монтажу. Проведенні випробування на «вітровий відрив» показали, що міцність клейового з’єднання гнучкої черепиці Docke в 2 раза вище, ніж аналогічні показники у деяких виробників гнучкої черепиці.
  • Висока шумоізоляція. Гнучка черепиця Docke прекрасно поглинає сторонні звуки, забезпечуючи тишу і комфорт навіть під час сильного дощу або граду.
  • Зносостійкість. Дане покрівельне покриття демонструє високу стійкість до негативних природних умов: перепадів температури, опадів, обмерзання, агресивного ультрафіолетового випромінювання та ін.
  • Біологічна стійкість. Гнучка черепиця не є середовищем, придатної для появи цвілі та інших мікроорганізмів. Крім того, гнучка черепиця не схильна до появи іржі і корозії.
  • Простота монтажу. При певній вправності провести монтаж м’якої покрівлі Döcke навіть на поверхні складної конфігурації можна без залучення фахівців.
  • Можливість локального ремонту. У разі пошкодження покрівля Docke піддається реставрації. Окремо варто відзначити, що м’яка покрівля Docke має унікальну здатність – самостійне відновлення від незначних тріщин і подряпин!

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×