if_photoif_put_inmenu
ДАХ ЦЕНТР
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 522-81-89 Показати
+38 (097) +38 (097) 900-60-57 Показати

Догляд за міжкімнатними дверима

12 жовтня 2018

Як правильно доглядати за міжкімнатними дверима, щоб не пошкодити покриття — питання, яке цікавить багатьох покупців міжкімнатних дверей. Адже усі хочуть, щоб новенькі двері залишались на вигляд новими і через 1 рік, і через 10 років. Ми підібрали рекомендації від фахівців фабрики «Новий стиль» про те, як доглядати за дверима, щоб вони служили довго і не втратили привабливий зовнішній вигляд.

ПП Преміум і ПВХ DeLuxe

Догляд за міжкімнатними дверима починається вже з моменту установки. Відразу після монтажу їх необхідно протерти від пилу, залишків деревини та іншого бруду. При цьому відразу виникає питання, чим мити міжкімнатні двері, щоб легко і швидко впоратися з забрудненнями і не пошкодити покриття. 

Щоб протерти від пилу дверні полотна з покриттям ПП Преміум і ПВХ DeLuxe скористайтеся вологою м'якою губкою. Можна навіть застосовувати слабкі мильні розчини з низькою концентрацією миючого засобу. Для видалення жирних плям від пальців, використовуйте слабкий водний розчин рідини для миття посуду або незабарвлений спрей для очищення скла з ПАР, наприклад, Clin-Anti-Аog від Henkel.

Для більш якісного миття від бруду, жиру і для додавання блиску, можна використовувати меблеву поліроль «Pronto» відповідно до інструкції виробника.

Після миття із засобом або водою, протріть поверхні насухо мікрофіброю або волого поглинаючою серветкою.

«NanoFlex» і «Екошпон»

Догляд за дверима з покриттям типу «NanoFlex» і «Екошпон» повинен бути більш акуратним. Щоб очистити їх від пилу, досить протерти вологою губкою. Скористайтеся поліролью «Pronto» для позбавлення від істотних забруднень.

ПОРАДА: Якщо ви вирішили скористатися мильним розчином або розчином з будь-яким миючим засобом, рекомендуємо для запобігання ушкоджень декору побутовою хімією, перевірити придатність миючого засобу перед початком роботи:

  • Змішайте миючий засіб з водою відповідно до інструкції виробника.
  • Нанесіть невелику кількість водного розчину на покриття з найменш помітного боку полотна.
  • Якщо виникли сумніви в безпеці засобу, замініть його, скоротіть час впливу або зменшіть концентрацію, додавши води.

УВАГА! Для всіх типів покриттів заборонено використовувати металеві і абразивні мочалки, склади з абразивної пастою, склади з агресивними компонентами (хлор, ацетон, кислоти). Заборонено чистити парогенератором.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×