if_photoif_put_inmenu
ДАХ ЦЕНТР
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 522-81-89 Показати
+38 (097) +38 (097) 900-60-57 Показати

Все, що треба знати про підвіконня!

16 серпня 2018

Як виготовляють ПВХ підвіконня!

При виготовленні пластикового підвіконня використовується ПВХ-профіль. Основна речовина, полівінілхлорид, змішується з різними добавками до стану однорідної суміші, після чого поміщається в спеціальний бункер. Справжні пластикові підвіконня містять не менше 50% відсотків ПВХ і мають товщину пластика не менше 2 мм.

Наступний етап — екструзія. Віконні профілі видавлюються за допомогою екструдера — спеціального пристрою, який пом'якшує пластиковий матеріал і надає йому необхідну форму за допомогою продавлювання через екструзійні отвори. Всередині простір пластикових профілів розділений на кілька камер, які називають сотами, а також на вертикальні і діагональні ребра жорсткості. Подібна конструкція допомагає збільшити теплоємність і надати підвіконню жорсткості, не дозволяючи йому прогинатися і ламатися.

Після цього виріб піддається ламінуванню спеціальною плівкою, яка має різні ступені захисту, текстури та кольору. Від неї залежить матовою чи глянсовою буде поверхня. Вироби нагріваються до певної температури, потім покриваються спеціальним клеєм і за допомогою натискних роликів плівка наклеюється на профіль. Складний процес ламінування забезпечує хороше їх зчеплення з верхнім покриттям.

По закінченню процесу виготовлення підвіконні дошки обов'язково покриваються захисною плівкою, яка забезпечує їх збереження під час зберігання і транспортування.

Реберця!!! …жорсткості )

Усередині ПВХ підвіконня завжди порожні і мають вертикальні або пересічні діагональні ребра.

При такому розташуванні ребер істотно підвищується жорсткість підвіконня. А для чого взагалі вона потрібна ця жорсткість? Розберемось?

  • Підвищує міцність під час навантажень.
  • Дозволяє знизити ризик пошкоджень при транспортуванні товару на великі відстані.

Показник навантаження залежить від товщини пластику, яка повинна бути понад 1,2 мм для ребер жорсткості. Крім цього, відстань між ребрами жорсткості має бути якомога менше - не перевищувати 35 мм, що також створить підвищену стійкість до навантажень.

Але якщо якість пластика низький, то які б не мав підвіконня пластикове розміри, складно буде уникнути деформацій і тріщин при високих навантаженнях. Тому варто віддавати перевагу відомим брендам, які відрізняються надійністю і міцністю.

Хорошим індикатором послужить те, наскільки поверхня підвіконня рівна. Якщо по ній провести рукою і при цьому відчути ребра жорсткості, то якість даного підвіконня можете сміливо поставити під сумнів.

Екологічна складова складу ПВХ!

Підвіконня не повинні містити свинцю і формальдегіду, оскільки в процесі експлуатації відбувається виділення в повітря приміщення цих речовин в невеликих кількостях. Однак же, ці речовини в наслідку, осідають в легенях людей, які використовують дане приміщення, що не може добре позначитися на здоров'ї.

Покриття має значення!

Підвіконня з ПВХ різних торгових марок принципово відрізняються типом плівки, матеріалом основи, міцністю. Підвіконня «Економ» класу ламінуються плівкою ПВХ, підвіконня «Преміум» класу ламінуються плівкою «Elesgo» або акриловою плівкою.

Покриття визначає властивості підвіконня:

  • Стійкість до впливу ультрафіолету, тобто чи не вигорить плямами поверхня.
  • Термостійкість — здатність витримувати короткострокові теплові впливи до 100 градусів Цельсія.

Підвіконня, яке використовується в приміщенні для курців, повинне бути термостійким. Виконання цієї вимоги досягається за рахунок якості матеріалу і плівки. Можливо, ви помічали жовті плями від гарячого попелу на поверхні підвіконня. Так ось їх можна уникнути, обравши підвіконня з плівкою «Elesgo».

Чому плівка ПВХ — не найкращий варіант для підвіконня!

Плівка ПВХ не володіє підвищеною стійкістю до подряпин і механічних пошкоджень. Тому таке покриття дуже швидко приходить в непридатність, якщо ви ставите на підвіконня квіткові горщики та інші предмети, протираєте губками з шорсткою поверхнею. Якщо на матовій ПВХ поверхні мікроподряпини і тріщини будуть помітні через довший часовий інтервал, то у випадку з ПВХ глянцем ці неприємності з'являться в короткі терміни.

Покриття ПВХ не володіє підвищеною термостійкістю. Отже, гаряча чашка або сигаретний попіл можуть привести поверхню в непридатність.

Особливість глянсової плівки ПВХ в тому, що вона підкреслює якість поверхні підвіконної дошки. Найменші тріщинки і нерівності буду провини неозброєним поглядом. Пластикові підвіконня виробляються шляхом екструзії при високій температурі. При охолодженні пластика утворюються так звані утяжки. Залежно від товщини лицьової поверхні підвіконня, утяжки будуть виділятися сильніше або будуть практично непомітними.

Зазвичай глянсова ПВХ плівка тонша в порівнянні з матовою ПВХ, і тим більше з плівками Elesgo, що так само значно скорочує термін корисної експлуатації.

Технологія ELESGO

Матеріал ELESGO® має структуру "пирога". Цей багатошаровий матеріал в своїй основі має папір, просочений прозорим акрилом, при чому на різних стадіях виробництва ці шари спресовуються один з одним під впливом електронно-променевого пучка.

В результаті повного затвердіння з утворенням поперечних структур створюється закрита структура поверхні, що відрізняється прекрасною стійкістю до високих температур (до попелу палаючої сигарети), до вологи і хімікатів, а так само гігієнічністю (просте прибирання).

Отверділий поліакрилат не чутливий до світла і сонячних променів протягом дня, на ньому не з'являються ні пожовтіння, ні зміна кольору.

Завдяки використанню поліакрилатів можлива передача найдрібніших нюансів декорів. Це чудовий в області глянсової продукції вид відтворення, єдиний в своєму роді, особливо для декорів темних кольорів.

Використовувані поліакрилати не містять ні розчинників, ні формальдегіду, тому і з точки зору екологічності та енергоекономічності виробництва технологія DTS не має собі рівних.

 

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×