if_photoif_put_inmenu
ДАХ ЦЕНТР
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 522-81-89 Показати
+38 (097) +38 (097) 900-60-57 Показати

За що ми платимо, купуючи водостічну систему?

12 жовтня 2018

Прорахувавши вартість водостоку, деякі задаються питанням: звідки виникає така сума, адже це всього лише пластик? Дійсно, що такого в цих трубах і фітингах, що викладати за них доводиться кругленьку суму? Відповідь ми зараз і спробуємо знайти.

  • ВИСОКІ ТЕХНОЛОГІЇ. При створенні якісної водостічної системи використовуються останні досягнення в області хімії, фізики, механіки та інших складних наук. Над створенням матеріалу працюють тисячі людей, і за кожним з них стоїть освіта і досвід. Вчені, дослідники, випробувачі невпинно трудяться над тим, щоб матеріал і технології постійно вдосконалювалися. Якість пластика, з якого виконані жолоби, труби, з'єднувальні елементи, кріплення повинні відповідати найвищим вимогам що ставляться до водостічних систем, адже інакше продукт буде просто не конкурентний на ринку. І ось, дзеркально-глянцева поверхня жолоба забезпечує безперешкодний стік води. Пластик стає стійкий до агресивних факторів і перепадів температури. Барвник розташовується рівномірно в масі полівінілхлориду та з гідністю витримує будь-які випробування протягом усього терміну служби водостічної системи. Гумові ущільнювачі, які покликані забезпечувати герметичність системи водовідведення, прекрасно справляються зі своїм завданням навіть при найвищих і найнижчих температурах. Сучасні технології виробництва збільшують середній термін служби водостоку настільки, що виробник дає гарантію на довгі роки.
  • КОНСТРУКТИВНЕ РІШЕННЯ. Сучасні водостічні системи настільки грамотно спроектовані, що ідеально справляються зі своїм основним завданням - відводити дощову воду з даху. Конструктивні рішення дозволяють встановити систему на даху будь-якої складності, незалежно від форми, конструкції і віку будівлі. Добре продумані стандартні елементи роблять водостоки воістину універсальними. Конструктори продумують найдрібніші деталі. Особлива форма жолобів не дає воді переливатися на борт жолоба. Воронки водостоку забезпечують найбільшу пропускну здатність. Кронштейни водостоку витримують екстремальні навантаження у вигляді зливових дощів влітку і намерзання льоду взимку. Кожен кронштейн, при правильному монтажі, здатний витримають до 70 кг ваги. Завдяки унікальним конструктивним рішенням, ви отримуєте продукт найвищої якості.
  • ДИЗАЙНЕРСЬКЕ РІШЕННЯ. Зовнішній вигляд сучасних водостічних систем - це результат творчих дизайнерських вишукувань. Серйозні компанії дизайну водостоку приділяють таку ж увагу, як і його якості. Кожен елемент повинен гармонійно вписатися в загальну картину будови. Тільки така водостічна система стане прикрасою вашого будинку. І саме зовнішній вигляд системи найчастіше стає вирішальним при виборі того чи іншого водостоку. Адже серед кількох якісних водостічних систем ми вибираємо ту, що найбільше приємна нашому оку.
  • БРЕНДОВІСТЬ. Ви можете заперечити таке поняття як "бренд". Але, воно існує. Щоб заслужити добре ім'я на ринку компанії-виробники докладають чимало сил, вони наполегливо працюють, доводячи справою те, що їх продукція гідна уваги забудовника. Але, якщо марка у всіх на слуху, якщо вона є лідером продажів, то, це, швидше за все не тільки результат добре побудованої рекламної компанії, але і свідчення якості продукту. Купуючи товар від відомого бренду, ми купуємо якість. І престиж, як би банально це не звучало. Адже, нам далеко не байдуже, що про наш будинок скажуть люди. А іменитий бренд - це завжди свідчення достатку і доброго смаку.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×